wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 33"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 23"
wkład 33"
wkład 33"

Classic flame - szeroka oferta na kominki wolnostojące, z obudową. U nas znajdziecie doskonale wyselekcjonowany asortyment kominków. Dlaczego warto wybierać właśnie nasze kominki Dlaczego wybór oferowanych przez nas kominków to pewna inwestycja?

Starannie zaprojektowane, wykonane z zarówno z płyty laminowanej jak i mdf fornirowanego. Dzięki temu każda osoba znajdzie coś dla siebie, każdy dopasuje kominek elektryczny spełniający jego oczekiwania.

Kominki z obudową jakie proponujemy są w różnorodnej kolorystyce oraz różnią się rozmiarami wkładów. Wkłady od 18" do 33" co sprawia, że można idealnie dopasować odpowiedni kominek do swojego wnętrza. Nasi specjaliści pomogą wybrać idealny rozmiar pod indywidualne zapotrzebowanie.

Ważnym jest również to w jaki sposób prezentuje się kominek w danym wnętrzu, czy pasuje do pozostały elementów domu. Kominek elektryczny wolnostojący jaki znajdziecie w naszej ofercie może być w typowym stylu tradycyjnych kominków jak i w nowoczesnej stylistyce.

Stawiamy tylko na najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane technologicznie kominki dzięki czemu niezwykle komfortowo i łatwo się je obsługuje, a równocześnie są bezpieczne w użytkowaniu. Posiadają one między innymi wyłącznik czasowy, wyświetlacz funkcji LCD, a także modele do których dołączony jest wielofunkcyjny pilot, co znacznie ułatwia korzystanie z nich.

Kominki elektryczne z obudową znajdujące się w naszej ofercie to również oszczędność. Wszystkie oferowane modele, dzięki zastosowanej technologii LED są niezwykle energooszczędne.

Jeżeli potrzebny kominek elektryczny z obudową najlepszej jakości, dopracowany w każdym calu, to po prostu wybierajcie to co przygotowaliśmy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.ROZUMIEM